Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Коронована Словом: Марія Ткачівська
24.10.2018

Коронована Словом: Марія Ткачівська

23 жовтня у рамках проекту «Творча світлиця» в літературно-мистецькій залі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з відомою письменницею, перекладачем, педагогом, членом НСПУ Марією Ткачівською. Марія Ткачівська – лауреат премії імені Івана Франка, премії імені Василя Стефаника, Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у багатьох номінаціях, Всеукраїнської літературної премії імені Леоніда Череватенка та Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф».
У її творчому доробку є поезія, коротка проза, романи, дитяча література, авторські афоризми. Вона авторка численних пісенних текстів.
Письменниця презентувала свою творчість: улюблену книгу «Обережно, діти!» та свої нові романи «Голос перепілки», «Я і мій Дон Жуан». Авторка розкрила деякі секрети своєї творчої майстерні, які життєві ситуації спонукали її до написання романів. Присутні захоплено реагували на цікавий та емоційний виступ Марії Ткачівської, довідались про постійний брак часу у житті письменниці, її невміння відпочивати та почули, що допомагає їй жити в такому шаленому ритмі. Зал, затамувавши подих, слухав поезії та уривки з її прозових творів. Зворушила присутніх пісня «Та знову дощ» на вірш Марії Ткачівської.
На зустрічі була представлена цікава презентація авторських афоризмів письменниці, яка приємно вразила нашу гостю.
Присутні мали можливість не тільки слухати письменницю, поставити питання, але й безпосередньо спілкуватись, ділитись своїми враженнями. Привітали талановиту письменницю і поділилися враженнями від зустрічі письменники Долинщини: Надія Дичка, Ярослав Савчин, Оксана Сподар та Андрій Яросевич. Із словами вдячності й добрими побажаннями звернулася до письменниці директор Долинської ЦБС Людмила Фреїв та подарувала пам’ятний сувенір. Модерувала зустріч провідний бібліограф з питань краєзнавства Оксана Андрєєва.
Двогодинна зустріч пройшла як одна мить. Тепло, щирість, атмосфера добра, енергетика письменниці підкорили весь зал. Живе спілкування з цікавою творчою особистістю принесло незабутні миті естетичної насолоди всім присутнім.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)