Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2020 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Природні чудеса України
19.06.2017

Природні чудеса України

В Україні є унікальні місця, які вражають масштабами і красою. Їх створила природа із води, піску, гір, дерев та кам’яних брил. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Тут можна відновити сили, зробити гарні світлини на пам’ять.
Студійці із захопленням переглянули відеоролики про дивовижні місця України, дізнались коли найкраще їхати в Карпати на найзагадковіше озеро Синевір і як піднятися на найвищу гору України Говерлу. А от пустелю, яку зробили вівці, «дихаючий» вулкан і каньйон, де існує 86 представників флори і фауни, виявили бажання побачити всі.
Також переглянули книжкову виставку із фондів нашої бібліотеки «Природні чудеса України». І, звичайно, декламували власні вірші про природу.
Разом дійшли до думки, що лише спільними зусиллями можна зробити навколишнє середовище кращим, зрозуміли, чому потрібно охороняти і зберігати природні скарби, які по праву називають чудесами України. А ще поділилися розповідями про те, як вони проводять свій вільний час на природі без шкоди для неї.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)