Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Літо розпочинається! Приєднуйтесь!
02.06.2017

Літо розпочинається! Приєднуйтесь!

Літо у бібліотеці??? Саме так! Центральна районна бібліотека має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля долинян і гостей міста не тільки приємним та цікавим, а й змістовним.
Другого червня розпочався 5 сезон літнього читального залу нашої бібліотеки. Хочемо нагадати, що літня читальня працює, по-перше, як заклад, де можна безкоштовно насолодитися читанням, по-друге, як суспільний простір – місце для зустрічей і спілкування на свіжому повітрі.
Дійсно, тут все літо можна читати книги, знайомитися з періодикою, грати в настільні ігри, займатись улюбленими справами, створювати різноманітні мистецькі вироби власними руками, відкривати для себе віртуальний світ через WI-FI. А ще – зустрітися з друзями, відпочити і поспілкуватися.
У літній період до уваги користувачів виносна книжкова виставка «Читайте із задоволенням», яка допоможе перетворити читання у справжнє свято книжкових відкриттів. Для всіх бажаючих, хто хоче зазирнути у книжковий світ, продовжує діяти літній буккросинг, де можна обміняти свою книжку на книжку, залишену іншими.
Протягом літа на базі літнього читального залу для користувачів бібліотеки відбуватимуться тематичні дні, майстер-класи, літературні посиденьки, перегляди фільмів. Найменші користувачі зможуть продемонструвати свої таланти у малюванні та різноманітних змаганнях і вікторинах.
Першими до літньої читальні завітали найближчі сусіди бібліотеки – учасники пришкільного англомовного табору «GoCamp», що діє при Долинській загальноосвітній школі I-III ступенів №7, де на зустріч з ними чекали не тільки ігри, а й література на англійській мові, спілкування з волонтером розмовного клубу англійської мови Мартою Сабан та перегляд мультфільму англійською мовою. Вони взяли активну участь у флешмобі «Reading is…», бо дійсно читати – це важливо, корисно, престижно, стильно, модно і круто!
Разом зі своїми наставниками були учасниками інформаційно-народознавчої хвилинки «Прийди, прийди до мене, Неділенько Зелена», з якої дізналися про традиції святкування великого релігійного свята Трійці, або Зелених Свят, та переглянули відеофільм. Після перегляду поділилися своїми знаннями про це свято та розповіли про святкування у їхніх родинах.
На завершення, традиційно, на асфальті біля бібліотеки діти залишили свої малюнки.
Цьогоріч бібліотека з превеликим задоволенням запрошує долинян та гостей за сприятливих погодних умов до «Літньої читальні» щодня (крім суботи) з 11 до 16 години.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)