Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Реалізуємо правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»
20.12.2018

Реалізуємо правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

20 грудня 2018 року з метою розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги в приміщенні Долинської центральної районної бібліотеки начальник Долинського бюро правової допомоги Галина Стефанишин спільно з фахівцями управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області на нараді бібліотечних працівників ознайомили присутніх про систему та роботу в цілому безоплатної правової допомоги, а також акцентували увагу на категорії осіб, яким Законом України «Про безоплатну правову допомогу» надано право на безоплатну вторинну правову допомогу, а саме складання документів процесуального характеру, представництво та супровід інтересів осіб, що мають право на таку допомогу в судах, інших державних органах. Детально обговорили також актуальний на сьогодні закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».
В ході зустрічі також акцентовано увагу на роботу офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», який розширює коло громадян, що можуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав. Повідомлено, що вже зараз на порталі можна дізнатися як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складання іспиту вимагають хабаря, як можна вирішити спір без звернення до суду. Регулярно на сайті з’являються нові матеріали, які навчають як не допустити порушення своїх прав, зокрема, як правильно оформити договір оренди землі, як оформити нарахування субсидій та які наслідки виникають у разі несплати аліментів.
Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту.
Галина Стефанишин акцентувала увагу бібліотечних працівників, що в разі звернення громадян за консультацією, працівники бюро можуть надати роз’яснення у режимі скайп-зв’язку не тільки в час роботи дистанційного пункту, який діє кожного першого четверга місяця у центральній районній бібліотеці, а й в будь-який час при такому зверненні.
Кожна бібліотека отримала інформаційні буклети для розповсюдження серед жителів району.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)