Навстіж відкрите серце
11 червня минула 130-та річниця від дня народження Анни Ахматової (Анни Горенко) – знаменитої російської поетеси з українським корінням, письменниці, перекладачки, критика і літературознавця XX століття, своєрідного символу культури «срібної доби». Вона – лауреатка міжнародної літературної премії «Етна-Таорміна».
Значна частина творчості Анни Ахматової присвячена Україні: поетичний цикл «Київський зошит», збірка «Вечір», переклад на російську мову збірки (66 поезій) Івана Франка «Зів’яле листя».
Анна Ахматова прожила драматичне, але разом з тим і щасливе життя, залишивши нам свою жіночу мудрість у творчості. Ахматова проявила себе як тонкий психолог, знавець людської душі. У цьому мали змогу пересвідчитись учасники літературної студії «Слово» під час поетичної години «Навстіж відкрите серце». Вони із захопленням вчитувались у любовну і рефлексивну лірику авторки. Адже її поезія сповнена благородства, любові, віри в торжество добра над злом.
Не просто зацікавили, а взяли в полон присутніх зворушливі романси на слова поетки: «Життя без завтрашнього дня», «Всі ми трішки в гостях у життя».
Творчість Анни Ахматової для студійців – це приклад, як можна пристрасно висловлювати на папері свої думки, що стають еталонами поетичного слова і дають можливість кожному піднятися до власних вершин.