Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Золотий письменник України Мирослав Дочинець – в гостях у долинян
14.06.2021

Золотий письменник України Мирослав Дочинець – в гостях у долинян

13 червня в літературно-мистецькій залі нашої бібліотеки в рамках проекту «Творча світлиця» відбулася зустріч з Мирославом Дочинцем, відомим письменником, публіцистом, журналістом, видавцем, членом Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, автором понад 20 книг. За плідну і самобутню творчу діяльність відзначений Національною премією України імені Тараса Шевченка, низкою інших літературних премій, в тому числі трьома міжнародними, а також відзнакою «Золотий письменник України» за найбільші наклади. Його книги є бестселерами не тільки в Україні, а й за кордоном. Його проза перекладалася угорською, словацькою, румунською, польською, французькою, італійською, англійською, японською та іншими мовами. Твори автора глибокого філософського змісту, наповнені афоризмами про щастя людське, про сутність життя, значення людини на цій землі.

На зустріч зійшлися поціновувачі творчості автора. В залі панувала святкова атмосфера, яку постійно підтримувала модератор Ганна Юсип. Письменник розповів не тільки про відомі всім видання, а й запропонував два нові – «Світло семи днів» та «Якщо послухати мудреців…», а також про створення кінофільмів на основі його популярних романів «Вічник» та «Лис». Не оминув автор також свою книжку «Многії літа. Благії літа», яка стала не тільки українським народним бестселером, а й за межами України. Книга перекладена 7 мовами світу.

Слова подяки автору лунали і від директора бібліотеки Людмили Фреїв. Наприкінці зустрічі чимало людей придбало книги з автографом письменника та зробили спільні світлини.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)