Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » «Знаки часу» – духовність у повсякденні
21.04.2016

«Знаки часу» – духовність у повсякденні

Кажуть, у житті не буває випадковостей і зустріч у «Творчій світлиці», яка відбулася 20 квітня це ще раз підтвердила. Адже про що варто говорити у час Великого посту, незадовго до найбільшого християнського свята Великодня? Звісно, про духовність, про душу. Основою духовності є самосвідомість, моральність, віра, надія, воля, релігійність. Формами існування духовності є мораль, мистецтво та релігія.
Про все це і не тільки говорив гість «Творчої світлиці» Любомир Стринаглюк – поет, літературознавець, журналіст, публіцист, активний громадський діяч, власник мережі книгарень «Назарет».
Увазі присутніх була представлена нова книга автора «Знаки часу. Розпізнавання». Амулети, символи, їх значення та вплив на життя людини з погляду релігії – у жвавій розмові з автором. Модератор заходу – провідний методист бібліотеки Надія Кушнірчук.
Учасники заходу: бібліотекарі району та шанувальники книги просто «засипали» Любомира Володимировича різноманітними запитаннями. Були й такі, хто дочекавшись закінчення презентації, захотіли поговорити з паном Любомиром віч-на-віч. І нікому він не відмовив, для кожного знайшов особливі слова.
Свідченням популярності книги «Знаки часу. Розпізнавання» стало те, що її розкупили ще до початку презентації, а багато хто з присутніх замовив у автора додатково. Також Любомир Володимирович поділився своїми творчими задумами та привідкрив завісу таємничості стосовно тематики наступних своїх книг.
Теплі слова вітання висловили гостю долинські поети Ярослав Савчин та Оксана Сподар, директор ЦБС Людмила Фреїв. Поспілкувалась з Любомиром Стринаглюком та учасниками заходу й журналіст Івано-Франківського обласного телеканалу РАІ Наталія Гасуляк.
Атмосфера добра та довіри, яка панувала під час презентації засвідчила, що такі зустрічі є надзвичайно потрібними, особливо в наш, такий нелегкий час.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)