Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Жіночі історії за горнятком чаю
16.03.2021

Жіночі історії за горнятком чаю

Світ жіночих історій…Історій для жінок і про жінок… Він настільки неоднозначний і різноманітний, наскільки багатогранна жіноча натура.
Ініціатива «Весняні дні жіночих історій» в бібліотеці розпочалася із книжкової виставки «Жіночі історії в літературі», де знайшли своє місце романи, повісті, новели, оповідання, есе відомих і малознаних письменників.
Але цей світ представлений не тільки на сторінках книг…. Ми запрошуємо погортати журнали та газети, які отримує наша бібліотека (звичайно, після послаблення карантинних обмежень) і знайти те, що кожному до душі.
Хто вона, жінка з обкладинки? Нам завжди цікаво спостерігати за життям відомих людей та дізнаватися історії їх успіху. І це не дивно, адже ці історії надихають, додають сил та змушують діяти. Часто буває так, що для досягнення мети не вистачає трішки сміливості, заряду енергії чи порції натхнення. На допомогу в таких ситуаціях і приходять життєві історії, здатні слугувати для нас ідеальною підзарядкою.
Неповторні жіночі долі, біографії видатних постатей, репортажі з життя українських та світових зірок, хроніки подій зі світського життя, найвідоміші сторінки минулого та найцікавіші події сучасного – все це зі сторінок таких журналів як: «Viva! Україна», «Наталі», «Маловідома історія: далеке і близьке». Безліч надихаючих розповідей про те, наскільки багатогранним може бути життя кожної жінки: з досягненнями і втратами, з перемогами і труднощами, із радощами та болем, із коханням та зрадою.
Статті для жінок і про жінок надзвичайно різноманітні, оскільки жінки допитливі за природою і їх цікавить широке коло питань. Щодо тематики, якій віддають перевагу читачки, то слід відмітити, що сучасні жінки активно захоплені не тільки романтичними історіями. Їх цікавить здоровий спосіб життя, виховання дiтей, як потрібно елегантно вдягатися та доглядати за собою, вести домашнє господарство, смачно готувати, приємно відпочивати.
Тут в нагоді теж стануть журнали і газети: «Жінка», «Життя і Жінка», «Золота бібліотека здоров’я», «Дім, сад, город», «Українська Родина», альманах «Вічний мандрівник», «Порадниця» та «Порадник + здоров’я». А ще – безкоштовні юридичні консультації, консультації психологів та лікарів, служба взаємодопомоги і багато-багато чого нового, цікавого, потрібного.
Надзвичайні жіночі історії, біографії та поради зі сторінок цих періодичних видань можуть стати в нагоді всім жінкам і дівчатам, щоб відчути підтримку, впевненість у собі й знайти силу втілювати свої мрії, дають натхнення бути тією Єдиною для себе, сім’ї і суспільства. Ці історії переконують нас, що навіть у найгірших, здавалося б, життєвих перипетіях можна знайти поштовх до початку чогось нового. Бо навіть після найтемнішої ночі настає ранок…
Як бачите, вибір великий. Отож з радістю чекаємо вас у нашій читальній залі по закінченні карантинних обмежень!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)