Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » «Зелен-цвіт» Оксани Дністран
01.09.2022

«Зелен-цвіт» Оксани Дністран

В останній день літа на зустріч із учасниками літературної студії «Слово» завітала поетеса Оксана Дністран, щоб підкреслити яскравість поетичного слова і в цей буремний воєнний час.
Оксана Дністан – уродженка міста Долини, тут пройшло її шкільне життя та на писався перший вірш. Другою її маленькою батьківщиною є місто Ніжин, Чернігівської області, де проживає вже більшу половину свого життєвого шляху.
Оксана Василівна має дві вищі освіти: вивчала молекулярну біологію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та облік і аудит в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.
Публікується в численних літературних виданнях. Співавторка кількох поетичних  збірок. Колективну збірку «В обіймах друзів», яка вийшла у 2019 році у видавництві «Віват», подарувала читачам бібліотеки  «з побажанням хороших вражень від Оксани Дністран».  А хороші враження таки справила на слухачів своєю поезією, переповненою любов’ю до рідної землі, повагою до традицій українського народу та вболіванням за майбутнє України.
Вірші пані Оксани легко лягають на музику і вже є авторські пісні на слова поетеси, бо ж її поезія романтична, легка для сприйняття і, разом з тим, образна та літературно досконала. Це можна зрозуміти, читаючи її дебютну збірку «Зелен-цвіт», яку також подарувала для поціновувачів поетичного слова. Тут авторка поділилася власними роздумами про оточуючий світ, про суть людських відносин, красу природи. І хоч вірші і різнопланові та їх усіх об’єднує непереборний оптимізм:

«Я віршами тихо у Всесвіт молюсь.
І мінус на мінус – в майбутньому плюс».

Година поетичного читання віршів самою авторкою розвіяла повсякденну рутину і налила чарівного еліксиру в кожне серце, щоб вистояти в непростих життєвих перипетіях. Поетеса не просто передала власні відчуття, а й власну віру в те, що добро обов’язково переможе. І нехай ще довго всіх нас радує цей зелен-цвіт.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)