Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » З сім’ї починається життя людини
11.05.2017

З сім’ї починається життя людини

Квітучий травень багатий на найбільш шановані для кожної людини свята – День Матері та Міжнародний день сім’ї. Вони близькі між собою як за датою, так і за змістом, бо щасливі діти ростуть тільки в дружній родині й під опікою щасливої матері. А від культури та благополуччя сім’ї залежить культура та майбутнє нації.
День матері (14 травня) – свято вічності. Воно, погодьтеся, одне з самих зворушливих свят, адже образ найріднішої людини кожен із нас вдячно несе в своїй душі з дитинства і до своїх останніх днів. До уваги користувачів бібліотеки книжкова викладка «Хай завжди буде мама!» – прозове, поетичне, публіцистичне і художнє слово про маму.
А от 15 травня весь світ відзначає Міжнародний день сім’ї. Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу. Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство.
Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька, любов до Батьківщини та мови – споконвічні цінності українського народу. З покоління в покоління, від батька до сина, від матері до доньки, передається родинна мудрість, надбана віками. Хочеться згадати слова Степана Геника, який у своїй книзі «Усе починається з родини» писав: «Батьки повинні виховувати своїх дітей на традиціях народу, щоб ці традиції збереглися і передалися наступним поколінням. Це і є джерело духу, вогонь любові, який передається з душі у душу». Книжкова виставка «Скарбничка родинної мудрості» запрошує читачів у світ української родини з її духовністю, традиціями, скарбами народної мудрості, вираженими у фольклорі.
Ці травневі свята — чудовий привід, щоб сказати своїм близьким прості й водночас найважливіші слова: “Я люблю і ціную вас, це щастя, що ми – сім’я!”
До речі, святкова поетична година «Усе починається з мами», яка відбудеться 14 травня, стане приємною несподіванкою не тільки для учасників літературної студії «Слово», а й для всіх хто любить поетичне слово.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)