Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » “Який я єсмь, таким мене й приймайте”
14.11.2011

“Який я єсмь, таким мене й приймайте”

Ювілею визначного російського письменника, психолога надзвичайної глибини, художника трагічного складу була присвячена книжкова виставка-портрет “Художній світ Достоєвського”.
11 листопада виповнилося 190 років від дня народження Федора Достоєвського (1821-1881) – однієї з найвидатніших, найвпливовіших і разом з тим найсуперечливіших в російській літературі постатей другої половини ХІХ століття.
Достоєвський належить до тих мислителів і митців, роль і значення яких в історії літератури важко перебільшити. Художні відкриття великого реаліста вплинули на розвиток російської та європейської літератури.
Його творчість пройшла випробування століттями і залишилася в скарбниці кращих зразків світової літератури. Театри і студії багатьох країн світу і тепер вважають за честь екранізувати і ставити в театрах його твори.
Великий Ейнштейн говорив, що Достоєвський дав йому більше ніж будь-який мислитель. Ромен Ролан писав: “Трагедії Есхіла і драми Шекспіра не могли вразити душі своїх сучасників глибше, аніж “Ідіот” і “Брати Карамазови”.
Його творча спадщина і сьогодні привертає увагу не тільки широкого кола читачів і літературознавців, а й філософів, юристів, психологів. У своїх творах Ф.М. Достоєвський, хоча втім і не тільки він один, ніс світу глибоко вистраждану досвідом поколінь істину – немає і не може бути такої мети, заради якої була б припустима жертва хоча б в одне людське життя, в одну краплю крові, в один дитячий мізинець. Філософія Ф.М. Достоєвського – це філософія гуманізму, що закликає до миру, єднання народів і благополуччя, бо пройнята почуттям любові до людини і невидимого болю за неї.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)