Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » В’ячеслав Чорновіл: через терни – до зірок
25.12.2012

В’ячеслав Чорновіл: через терни – до зірок

До 75-річчя з дня народження українського патріота, радянського дисидента, одного із засновників Народного Руху України В’ячеслава Чорновола в літературно-мистецькому залі центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл «Через терни – до зірок», присвячений його пам’яті.
Зі вступним словом виступив почесний голова районної організації ВУТ «Просвіта» імені Т.Г. Шевченка Степан Янковський. Він розповів чимало фактів з життя політичного діяча та навів власні міркування з приводу позакулісних політичних інтриг.
На заході були присутні та запрошені до слова начальник районного відділу культури Володимир Гібчинський, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю апарату РДА Роман Креховецький, директор центральної районної бібліотеки Людмила Фреїв, вчитель історії гімназії №1 Віктор Марчак, заступник директора школи-інтернату Мирон Воробець та інші.
Серед присутніх зібралась в основному молодь, яка відкрила для себе нові сторінки з життя В’ячеслава Максимовича. Серед сказаного була фраза вчителя історії Віктора Марчака: «А що, якщо б…?» Якщо б Україна не втратила такого сильного політика й лідера за нез’ясованих обставин, що було б? Все залишається післямовою та довгими роздумами на політичних та життєвих перехрестях.
Проте, майбутнє відчиняє нові двері, розкриває нові імена, а молодь має збиратись на такі заходи, влаштовувати круглі столи з обговорення історичних питань та збагачувати культурний та патріотичний рівень життя, беручи приклад зі справжніх відданих державних діячів і патріотів, зокрема таких, як В’ячеслав Чорновіл.

Надія Балагурак, кореспондент газети “Свіча”

 

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)