Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Все починається з родини…
20.06.2012

Все починається з родини…

Бібліотека популяризує загальнолюдські цінності, зосереджуючи значну увагу на проблемах сім’ї, пошуку шляхів співробітництва з родинами. Прищеплення дітям інтересу до читання, констатує наука, на 90% залежить від батьків. Тому одне з основних завдань, які сьогодні ставлять перед собою бібліотеки – відродження сімейного читання. Саме тому семінар, який пройшов 20 червня у Долинській ЦРБ, мав назву «Бібліотека – центр сімейного читання». Працівники ЦБС обговорили проблеми сімейного читання, його перспективи у своїх бібліотеках та отримали консультації за темами: «Публічні бібліотеки як центри сімейного читання», «Сімейне читання як спільна діяльність родини та бібліотеки», «Робота дитячої бібліотеки з відновлення традицій сімейного читання».
Продовженням думки про важливість сімейного виховання стала година пам’яті «Дорогою боротьби», присвячена 70-річчю створення УПА, яку бібліотекарям представили працівники книгозбірні та Будинку культури с. В. Тур’я. На заході мова йшла про родину Витвицьких – борців за волю України, членів УПА, репресованих. Степану Витвицькому та його сім’ї присвячена книга Івана Губки «Дорогою боротьби (Я зробив, що міг…)», яка вийшла друком у львівському видавництві «Афіша». Своїми спогадами про діда та батька поділилась онука і донька – Марта Филик (Витвицька). Про борців за волю – наших краян, про невідомі могили, в яких їх ховали, про славні імена і хороші родинні традиції розповідали краєзнавець, жителька села В. Тур’я Дарія Бібик та почесний голова районної організації ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Степан Янковський.
День за днем, рік за роком відходять у минуле історичні події, але пам’ять людська залишається нескінченною. Пам’ятати про славних предків, брати з них приклад закликали і заключні слова заходу:

«Стань на коліна, схили в шані голову.
Пам’яті світлій вклонись!
Були ж бо предки борцями, героями,
Мужності їхньої вчись!»

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)