Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Віртуальна зустріч
09.04.2012

Віртуальна зустріч

Долинська централізована бібліотечна система вже декілька років співпрацює з Вигодським навчальним корекційно-реабілітаційним центром, про що свідчить і укладений Договір про співпрацю. 6 квітня учні ВНКРЦ відвідали центральну районну бібліотеку, де їх очікував незапланований сюрприз. Саме в той момент вже традиційно відбувалося скайп-спілкування з Волтером Ейхенбергером – 97-річним жителем Сполучених Штатів Америки і діти стали учасниками цієї Інтернет-зустрічі. Вони не уявляли, що випаде нагода розмовляти з людиною, яка проживає в іншій частині світу, що їм вдасться здійснити віртуальну подорож через моря і океани, за секунди познайомитися з мешканцем такої далекої країни.
За допомогою перекладача Ліліани Хомишин діти дізнались про сім’ю іноземця, його роботу, хобі, секрет довголіття та багато чого іншого. А містер Волтер, в свою чергу, повільно і зрозуміло для дітей відповідав на запитання, розповідав цікаві факти з життя і просто жартував.
Розмова настільки видалася цікавою, що час минав непомітно. Вихованці ВНКРЦ, користуючись нагодою, намагалися якнайбільше дізнатися про життя на іншому континенті, черпали з розмови багато корисної інформації та відчували неабияку гордість: адже саме вони не втратили шансу спілкуватися з людиною, яка проживає за тисячі кілометрів. До речі, Волтеру таке незвичне спілкування також припало до душі, він ще довго перебував під позитивними враженнями, розпитував про школярів і виявив бажання спілкуватися з цими дітками частіше.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)