Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » “Віртуальна зустріч” з Тетяною П’янковою
26.04.2020

“Віртуальна зустріч” з Тетяною П’янковою

25 квітня в онлайн-режимі, за ініціативи нашої бібліотеки, відбулась презентація роману Тетяни П`янкової “Чужі гріхи”. Ця зустріч була запланована у березні та, на жаль, карантин вніс свої корективи і переніс всі зустрічі у віртуальний світ.
Тому Тетяна вийшла у прямий ефір у мережі Фейсбук для зустрічі із поціновувачами художнього слова. Чимало користувачів приєднались до перегляду та коментування трансляції.
Тетяна П’янкова – прикарпатська поетеса, письменниця, видавець, філолог, креативний менеджер та просто прекрасна жінка. Член Національної спілки письменників України, лауреат міжнародної премії “Гранослов” та Премії Ордену Карпатських Лицарів. Разом із Василем Кузаном заснувала літературну агенцію “Зілля”.
Авторка вже шести книг: “Заплакане щастя”, “Цілунок в тім’я”, “Culpa mea” (“Вина моя”), “Кролівна”, «Сонце в подолку» та «Чужі гріхи», за яку здобула спеціальну відзнаку “Коронації слова”.
Зустріч традиційно розпочалась із привітання, розповіді про написання книги, в основі сюжету якої лежить історія нещасливого кохання, трагічної смерті вагітної молодої дівчини Гапії напередодні Великодня. А ще – дві ляльки-мотанки, в яких зашиті таємниці… Всі події роману відбуваються протягом 40 днів, саме стільки душа померлої людини ходить по світу.
Після короткої розповіді про роман, авторка перейшла до відповідей на запитання глядачів та розіграшу обіцяної книги за найцікавіше запитання. Перемогу здобула провідний бібліограф нашої бібліотеки Оксана Андреєва, адже саме її запитання авторка так і не змогла розгадати до кінця, та все ж, воно розбудило в неї спогади про щасливі часи дитинства.
Тетяна зацікавила всіх з першої хвилини, її творчість не змогла залишити осторонь нікого і година презентації минула непомітно.
На завершення бібліотекарка Долинської ЦРБ Ірина Холозінська від імені бібліотечних працівників району подякувала пані Тетяні за теплу та цікаву зустріч в онлайн-режимі, адже карантин – не вирок, а лише тимчасовий захід безпеки. А Тетяна П’янкова, в свою чергу, подякувала бібліотекарям та висловила сподівання на подальші зустрічі вже у реалі.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)