Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Великий майстер українського слова
16.05.2022

Великий майстер українського слова

Літописцем доби називають критики Анатолія Дімарова – письменника, який зображуючи просту людину як у кращих, так і в гірших виявах людської сутності, відтворює сучасну йому епоху в усій її складності й суперечностях. Чи можна знайти, гортаючи сторінки його творів, щось із нашого життя, що було б обійдене його увагою? Мабуть, ні. Усе цікавить письменника. Усе йому болить, бо воно наше рідне, українське. Творчий доробок письменника складає кілька десятків томів. У своїх творах письменник не боявся змальовувати часи примусової колективізації, голодомору 1932–1933, масові репресії – відрізки історії, на які було накладено суворе табу. Та редактори й цензура працювали вправно: викреслювали цілі абзаци, обривали сюжетні лінії. Насамперед ідеться про його романи «І будуть люди» (1964) та «Біль і гнів» (1974–1980 рр.) – історичну епопею про український народ, його долю у XX столітті. Як результат – з обох творів вилучено близько 300 сторінок (майже ціла книжка!).
Ми впевнені: непересічні твори прозаїка – романи-епопеї «І будуть люди», «Біль і гнів», «Сільські…», «Містечкові…», «Міські історії», повісті та оповідання про дітей, мемуарна книжка «Прожити і розповісти”, збірки повістей, оповідань та етюдів – будуть цікаві не лише старшому поколінню, а й у молодому читачеві.
До столітнього ювілею від дня його народження пропонуємо віртуальну книжкову виставку «Художній дивоcвіт Анатолія Дімарова» і запрошуємо до читання.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)