Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » В житті не буває чернеток
24.05.2016

В житті не буває чернеток

Василь Стефаник… Селянин з діда-прадіда, інтелігент, сільський філософ, вразлива і сильна душа, величезне любляче серце. Талант, яким би пишалась не одна культурно розвинута європейська нація. Новеліст світового рівня.
Таким постав письменник на літературному портреті «В житті не буває чернеток» по книзі Степана Процюка «Троянда ритуального болю», який був приурочений до 145-річчя від дня його народження і відбувся 22 травня у літературно-мистецькому залі бібліотеки.
Книгу представила завідувачка сектору краєзнавства і національного відродження Ганна Юсип. За її словами роман являє собою новий жанр в українській літературі – жанр психобіографії. Це одна з перших спроб автора серйозного художньо-психологічного осмислення постаті Василя Стефаника як людини й творця.
Члени клубу «Золота осінь» та гості заходу познайомилися з історією загадкового внутрішнього світу і харизми Василя Стефаника. Розповідь ведучої вдало доповнювали слайд-презентація, відеоролики та уривки з роману у виконанні головного бібліотекаря відділу обслуговування користувачів Валентини Любенко.
Присутні ділилися своїми знаннями про Стефаника ще з шкільних років та із зацікавленням слухали виступ президента клубу «Золота осінь» Світлани Швець, яка поділилася своїми враженнями про книгу.
Пройшло вже багато років, як Василь Стефаник помер, а новеліста такого рівня українська земля не народила й досі. Слово цього письменника ходить поміж людей і вічно ходитиме, бо воно дароване Богом.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)