Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Українка, що співала душею
08.04.2013

Українка, що співала душею

4 квітня виповнилося б 60 років від дня народження Квітки Цісик.
Про життя співочої української дівчини з далекої Америки Україна знає не так багато, хоча її талантом захоплюються мільйони. Впродовж усього свого життя Квітка часто повторювала, що вона – дочка української землі. Побувавши один раз на батьківщині (1983), вона мріяла приїхати сюди знову із концертом. Та важка хвороба завчасно обірвала її життя і знищила всі задуми… За свої неповні 45 років Квітка за власні кошти записала два україномовні альбоми – «Пісні з України» та «Два кольори», рівних яким немає в українській естрадній музиці і дотепер. Планувала записати колискові, але… не встигла.
Дізнатися про життєву стежину співачки, її непереборну любов до рідної землі, вилиту в піснях, ознайомитися з творчістю цієї непересічної особистості мали змогу присутні під час мистецької години «Українка, що співала душею» на засіданні клубу «Золота осінь» в літературно-мистецькому залі центральної районної бібліотеки. На заході були використані записи пісень Квітки Цісик. Музична година супроводжувалась показом слайдів про життя і творчість співачки.
Для українців Квітка Цісик залишила свої пісні… Жодна людина, якій поталанило почути цей голос, забути його не в змозі. Він залишається десь у найпотаємнішому куточку, дуже глибоко всередині. На очі навертаються сльози кожного разу, як чуєш її спів. Квітка Цісик співала душею, серцем, українським теплом. Непросто писати про неї, бо емоції беруть гору. Важко не писати, тому що з різних деталей її життя та творчості, а, головне, її впливу на людей складається справжній образ унікальної співачки, патріотки, харизматичної жінки.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)