Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська районна рада Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів Все про бойків
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах ДУБРОВА. Сайт маленького села на Прикарпатті


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Україна – єдина країна
01.09.2014

Україна – єдина країна

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і сподівань, нових мрій і задумів на весь навчальний рік, несподіваних зустрічей.
Для учнів 11 класу ЗОШ № 7 такою приємною несподіванкою став перший урок “Україна – єдина країна” в літературно – мистецькому залі центральної районної бібліотеки. Цей незвичайний урок про єдину Україну розпочали учні. Їхня розповідь – це любов до рідної землі, до мови, до культури, до народу. Продовжили бесіду вчителі Ірина Михайлівна Богачова та Ірина Василівна Микулин. Разом з одинадцятикласниками розмірковували на тему патріотизму та їхнього майбутнього. Доречними були пісні про Україну у виконанні дівчаток. Завідувачка відділу обслуговування Ірина Михайлівна Кульчицька познайомила присутніх з книжковою виставкою “Україна – у нас одна”. В ході уроку була представлена ще одна книжкова виставка, присвячена 100-річчю створення Українських Січових Стрільців “Їх вибрала доля, їх благословила Україна” та тематична викладка “Перший жовнір Каменярської сотні” (до дня народження І. Франка).
Говорячи про історію України згадали про будівничих української незалежної держави. Їх імена продовжили герої сучасності – Небесної Сотні та учасники АТО. Учні вшанували пам’ять загиблих квітами, переглядаючи експозицію світлин пересувної виставки “Фотомайдан”.
На завершення відвідали літню читальню і залишили чудові слова:

“Вишита колоссям і калиною,
Вигойдана співом солов’я,
Зветься величаво – Україною,
Земле зачарована моя!”

1-го вересня звучать привітання на адресу учнів і вчителів. У цей день і ми приєдналися до привітань. Нехай цей навчальний рік буде мирним, плідним, радісним, цікавим і сформує міцні знання!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)