Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » У «Творчій світлиці» – Таня П’янкова
20.03.2023

У «Творчій світлиці» – Таня П’янкова

18 березня відбулася зустріч із неймовірною, творчою, талановитою та позитивною письменницею, нашою краянкою Танею П’янковою. Таня – авторка поетичних та прозових творів, лауреатка премії Національної спілки письменників України «Благовіст», міжнародної премії імені Пантелеймона Куліша, премії Ордену Карпатських Лицарів, президентська стипендіатка, переможниця міжнародного літературного конкурсу «Гранослов». Окрім перечисленого були й інші нагороди, перемоги у конкурсах, наприклад – третє місце у літературному конкурсі малої прози імені Івана Чендея, спеціальна відзнака за відверте та зворушливе висвітлення соціальної проблеми на конкурсі «Коронація слова» за роман «Чужі гріхи» тощо.
Під час зустрічі у «Творчій світлиці» Тетяна презентувала книгу «Вік червоних мурах» –  роман про Голодомор 1932–1933 років, який уже перекладено німецькою та польською мовами. Зазначила Таня і те, що український оригінал книги читають в Італії, Ізраїлі, Америці та в багатьох країнах, де живуть українці. Роман зачіпає сюжетом, який створено на реальних подіях та майстерністю написання. А ще присутні зауважили, наскільки страхітливі події тих років перегукуються із нашим сьогоденням, адже ворог протягом століть у нас залишається той самий.
Попри важку тему, підняту як у самій книзі, так і під час зустрічі, спілкування із гостею «Творчої світлиці» пройшло у теплій, дружній атмосфері. Звучало чимало запитань, на які авторка відповідала щиро та відкрито. На завершення Таня П’янкова подякувала присутнім та нашим ЗСУ, завдяки яким день, що розпочався із тривоги, закінчився приємним та плідним спілкуванням. Також всі бажаючі мали змогу взяти участь у автограф- та фотосесії.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)