Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » У творчій світлиці – поет, пісняр, прозаїк Ярослав Ткачівський
23.04.2018

У творчій світлиці – поет, пісняр, прозаїк Ярослав Ткачівський

20 квітня у рамках проекту «Творча світлиця» в літературно-мистецькій залі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з поетом, прозаїком, піснярем, гумористом, сатириком, журналістом, секретарем та членом правління НСПУ, головним редактором Всеукраїнського літературно-художнього і громадсько-політичного журналу «Перевал» – Ярославом Ткачівським.
Відрадно, що зустріч відбулася напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права.
Автор презентував долинянам книгу-дилогію «Жертовний вогонь», яка складається з романів «Навія» та «Монахиня» і нову збірку інтимної лірики «Острів кохання». Нещодавно за цю нову книгу прози автора відзначено Міжнародною літературною премією імені Уласа Самчука.
Модератор зустрічі, завідувач сектору краєзнавства і національного відродження Ганна Юсип оглядово ознайомила присутніх із прозовим набутком письменника. За версією «Української літературної газети» роман «Навія» увійшов до «10 кращих книжок України» 2017 року, а двотомник під назвою «Жертовний вогонь» отримав перемогу в конкурсі «Найкраща книжка Прикарпаття» в номінації «Дебютний роман». Книгу «Жертовний вогонь» видало Івано-Франківське видавництво Місто-НВ. Романи об’єднує тема трагічного кохання. Автор своєрідними психологічними штрихами змальовує долі двох галичанок – Ганни (у романі «Навія») та Оксани (у романі «Монахиня»).
Затамувавши подих, присутні слухали уривки з романів та вірші з презентованих книг. Вони прозвучали як в авторському виконанні, так і з вуст працівників центральної бібліотеки Ганни Юсип, Ірини Холозінської. Автор також відповів на запитання присутніх.
Мелодійне звучання чудової пісні «Волошки» на слова Ярослава Ткачівського прозвучало у виконанні Віктора Холозінського, викладача Долинської школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича.
На зустріч завітали: начальник відділу культури РДА Володимир Гібчинський, письменник і журналіст, член НСПУ Ярослав Савчин, журналіст, публіцист Оксана Ровенчак, бібліотекарі, друзі та шанувальники літературного слова.
Ярослав Савчин, Оксана Ровенчак та Володимир Гібчинський привітали письменника з виходом у світ нових книг та побажали автору творчих успіхів.
Директор Долинської ЦБС Людмила Фреїв офірувала автору здоров’я на довгі творчі літа, невичерпної енергії письменницького слова і постійної присутності поруч творчої Музи.
Присутні на зустрічі шанувальники літератури радо приєдналися до вітань і щирих побажань, придбали книги Ярослава Ткачівського, отримали автографи…
Живе спілкування з цікавою творчою особистістю принесло незабутні миті естетичної насолоди всім присутнім. А чудова творча атмосфера зустрічі запам’ятається назавжди!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)