Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Тиждень права в бібліотеці
08.12.2017

Тиждень права в бібліотеці

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права.
До речі, вперше Всеукраїнський тиждень права було проведено у 2008 році. Ініціатором проекту стала Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.
Цьогоріч Тиждень права в бібліотеці розпочався 4 грудня презентацією книжкової виставки «Надійний компас людини – Закон», яка діє в залі абонементу. Знання своїх прав та вміння ними користуватись є невід’ємною частиною якісного життя кожного українця. Один з розділів виставки знайомить з документами про права ВІЛ-інфікованих громадян України, інший привертає увагу до проблеми насильства. Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Загальновідомо, що кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права. Інформацію про права дитини теж можна почерпнути з матеріалів, представлених на книжковій виставці.
Для того, щоб добре знати і пам’ятати свої права та обов’язки, кожен бажаючий в подарунок може отримати закладку з 10-ма найважливішими правами людини.
А ще користувачі бібліотеки мають змогу протягом тижня переглянути матеріали, представлені на книжковій виставці «Орієнтир у правовому колі». До їх уваги документи з різних галузей права, найцікавіша інформація про пенсійну та медичну реформи 2017 року. Виставка організована в читальному залі. Саме тут, в читальному залі, кожного першого четверга місяця можна отримати безоплатну правову допомогу кваліфікованого юриста-фахівця з бюро правової допомоги.
В цілому, всі заходи Тижня права спрямовані на підвищення рівня правової культури кожного члена суспільства.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)