Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Творчий взаємообмін
21.10.2019

Творчий взаємообмін

Останнім часом вітчизняні бібліотеки функціонують у динамічному середовищі. Світ швидко змінюється і ставить перед бібліотеками нові вимоги. Зміни, які відбуваються, потребують інноваційних підходів до роботи бібліотечних закладів. Діяльність бібліотек неможлива без постійного навчання працівників та обміну досвідом. Саме з цією метою в рамках Школи удосконалення бібліотечної майстерності вже не один рік відбуваються бриз-візити до бібліотек ЦБС. У жовтні цього року бібліотекарі району відвідали бібліотеки-філії сіл Максимівка та Шевченкове і обмінялися досвідом роботи.

У Максимівській сільській бібліотеці-філії учасників бриз-візиту зустріла провідний бібліотекар Ольга Литвин. Маленькі читачі, учасники гуртка «Гірський струмочок», розповіли про пригоди книжки та вручили гостям солодкий дарунок. Також бібліотечні працівники району щиро привітали Ольгу Литвин з виходом другої збірки поезій «Правда у терновому вінку».

У селі Максимівка височіє пам’ятник Т.Г.Шевченку, практично копія того, який збирає прихильників Кобзаревого слова у Каневі. Звісно, бібліотекарі не могли його оминути і по дорозі до села Шевченкове зробили біля пам’ятника фотопаузу.
І ось – древнє село Велдіж або ж, як його тепер називають – Шевченкове. Хлібом-сіллю зустріли бібліотекарів велдіжани, а на подвір’ї школи відбувся флеш-моб «Читай!». Неабияку увагу в бібліотеці привертала виставка-інсталяція «У чарівний світ розкритої книги всім доступний вхід!». Завідувачка сільської бібліотеки Надія Олійник та завідувачка клубу Павліна Кордасєвич підготували для учасників бриз-візиту захід «Сузір’я вічного й святого — дитяча книга на землі». Пісні, вірші, інсценізації не залишили байдужими глядачів. Свої вірші про книгу зачитали Ольга Литвин, Мирослава Пилипчук та Тетяна Бріцька. На завершення свята всі присутні отримали книжкові закладки.
Бібліотекам, які поділилися своїм досвідом роботи та їх користувачам подякували завідувачка методично-бібліографічного відділу Зеновія Тарантюк та заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Ірина Бабінчук.
Бібліотекарі зазначили, що такі бриз-візити активізовують роботу, сприяють інноваційній діяльності, спонукають їх творити та втілювати у життя різноманітні проекти.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)