Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Талантів юних первоцвіт
19.09.2013

Талантів юних первоцвіт

Указом Президента України №756/2012 від 28 грудня 2012 р. 2013 рік оголошено Роком дитячої творчості. Мета заходів, які буде проведено цього року, – сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей, організація змістовного дозвілля тощо. В зв’язку з цим у Долинській ЦБС з 1 травня по 10 вересня проходив районний огляд-конкурс «Бібліотека очима дітей». Участь у ньому взяли 33 бібліотеки, які обслуговують дітей. Нелегко було журі обрати найкращих, адже користувачі бібліотек писали вірші та літературні замальовки (есе), малювали малюнки (не тільки олівцями чи фарбами, а й використовуючи комп’ютери, а саме програму Paint), з допомогою сучасних технологій готували фотоколажі, буклети та багато ін.
За рішенням журі огляду-конкурсу переможцем серед міських бібліотек було визнано Вигодську селищну дитячу бібліотеку-філію. Інші учасники розподілились за номінаціями. Так, кращими у номінації «Кольоровий світ дитячого малюнка» стали бібліотеки-філії сіл: Белеїв, Ст. Мізунь, Рахиня, Надіїв, Витвиця, Новоселиця, Шевченкове; у номінації «У мереживі слова» (літературні замальовки) – бібліотеки-філії сіл: Белеїв, Кропивник, Княжолука; у номінації «Поетичні родзинки»: Гошів та Максимівка; у номінації «Цікава мить, зупинена у кадрі» (фотоколаж) – бібліотека-філія с. Раків, а бібліотека-філія с. Лолин отримала перемогу у номінації «Оригінальність оформлення та подачі матеріалу».
Змістовними та цікавими були й роботи користувачів бібліотек-філій сіл: Лужки, Церківна, Солуків, Сенечів, а також Долинських міських дитячої та публічної бібліотек-філій.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)