Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Свято книги у Львові
13.09.2013

Свято книги у Львові

12 вересня відбулося урочисте відкриття ювілейного ХХ Форуму видавців у Львові, найбільшого фестивалю української книги у світі, на який видавці привезли 100 тисяч книг, 10 тисяч літературних новинок. Приїхало багато гостей з 20 країн світу. Сьогодні Форум переріс у масштабне літературно – мистецьке свято, яке стартувало ще 10 вересня і в рамках якого відбудеться понад 200 заходів, ІV Львівський бібліотечний форум тощо.
У відкритті свята взяли участь: віце-прем’єр – міністр України К. Грищенко, міністр культури і національної спадщини Республіки Польща Б. Здроєвський, Надзвичайний і Повноважний Посол цієї країни в Україні Г. Літвін, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща М. Мальський. З привітаннями також виступили: Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Т. Лупашник, директор Гете – інституту в Києві В. Багаліантц, керівники органів влади Львівської області, а також віце-президент Української бібліотечної асоціації В. Пашкова. Президент ГО “Форум видавців” О. Коваль висловила думку: “…що книжка, якою б вона не була – паперовою чи електронною – вона все одно залишиться тим, що найбільше потрібно людям”. У цей день відбулося також відкриття стенду Польщі – країни-почесного гостя цього року.
Львівський форум – це унікальне місце, де кожен бажаючий може знайти для себе потрібну книгу. Тому щороку сюди приїжджає так багато шанувальників друкованого слова, серед них і наша бібліотека. Цьогоріч фонд бібліотеки поповниться цікавими новинками української та зарубіжної літератури.
Запрошуємо вас до нашої книгозбірні!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)