Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Світ літератури
15.02.2017

Світ літератури

Впродовж двох днів, 13 і 14 лютого, старшокласники ЗОШ №7 І-ІІІ ст. були гостями літературно-мистецької зали бібліотеки. Чому? Бо де, як не в бібліотеці, потрібно говорити про книгу, письменників та їх творчість?! Саме так вирішили вчителі світової літератури Надія Жмуркевич та Ольга Костецька. Окремі заходи в рамках Тижня зарубіжної літератури, який проходить в школі, перенесли в стіни бібліотеки.
День перший… Старшокласників чекала цікава зустріч з книгами-ювілярами зарубіжних авторів, яким виповнилося відповідно 155, 145, 135, 120, 105, 95, 65 та 60 років. Хтось колись сказав, що твір, який перечитують – має майбутнє. 2017 рік – ювілейний для відомих у всьому світі видатних творів художньої літератури. Якщо звернутися до переліку книг-ювілярів, то перед очима постануть образи знайомих літературних героїв: Жана Вальжана, Віллі Фоґґа та його моторного слуги Паспарту, Гріффіна, капітана Блада, рибалки Сантьяго, професора Челенджера, Шерлока Холмса та доктора Ватсона, Тома Кенті та багатьох інших.

Під час бібліодайвінгу «Книги-ювіляри 2017» були використані буктрейлери по книгах «Старий і море» Е. Хемінгуея, «Загублений світ К. Дойля, «Одіссея капітана Блада» Р. Сабатіні та слайд-шоу «І книги теж святкують іменини…». До речі, учні не були пасивними слухачами, а активно обговорювали почуте, ділились своїми враженнями про книги, які їх зацікавили.
День другий… Відеогодина «Україна в долі і творчості зарубіжних письменників» – назва говорить сама за себе. Літературна карта України багата на пам’ятні місця, де народилися і в різні часи перебували видатні митці світового слова. Вони цікавилися самобутньою культурою та героїчною історією українського народу, ходили вулицями Києва, Одеси, Харкова, Полтави, Львова, милувались краєвидами Криму, які надихали їх на неповторну творчість. І знову старшокласники не залишились осторонь – вони читали вірші Анни Ахматової, Пауля Целана, Адама Міцкевича, Олександра Твардовського, ознайомлювалися з книжковою виставкою «Вони пов’язані з Україною» і запевняли, що читати будуть обов’язково.

1 коментар
  1. Ольга коментує:

    Щиро вдячні за цікаву і так потрібну співпрацю!!!!!!!!!!!!!!! Діти і вчителі Долинської ЗОШ №7 ще не раз відвідають Вашу бібліотеку !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)