Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Сучасна бібліотека: секрети успіху
07.04.2016

Сучасна бібліотека: секрети успіху

Сучасна бібліотека – це інтерактивний центр громади, де книги, як носії інформації, переплітаються з використанням новітніх технологій. Бібліотека намагається бути центром дозвілля, місцем, куди б хотілося приходити знову й знову. Важливим аспектом роботи бібліотек сьогодні є створення власного іміджу, пошук нових шляхів для самореклами. Долучаючись до різноманітних проектів, конкурсів, оглядів, організовуючи соціокультурну та інформаційну діяльність, бібліотека докладає зусиль, щоб бути помітнішою та сучаснішою в очах реальних і потенційних користувачів. Відповідно до вимог часу, одне із занять Школи удосконалення бібліотечної майстерності мало назву «Шукаємо формулу успіху». Впродовж трьох днів бібліотекарі району, поділені на групи, створювали, обговорювали та оцінювали власні «рецепти» особистого й професійного успіху.
Розпочалося заняття з ознайомлення та обговорення виставки-рекомендації «Формула успіху», яка складалася з таких розділів: «Великі про успіх», «Як впіймати успіх», «Успіх з точки зору сучасної психології», «Сучасна бібліотека у пошуках успіху», «Герої творів у пошуках успіху» і, на завершення, «Асоціативний ряд до слова «успіх», який формували всі учасники заняття.
«Успіх: як його досягти» – такі рекомендації надала завідувачка методично-бібліографічного відділу ЦРБ Зеновія Тарантюк. Провідний методист Надія Кушнірчук провела для бібліотекарів тестування за темою «Ваш творчий потенціал: пізнай себе». Працівники бібліотек стали активними учасниками дискусії «Вміння бути публічним: майстерність чи талант?».
Продовжили заняття головний бібліограф Любов Бобешко та бібліограф з питань краєзнавства Оксана Андрєєва виступом «Інформаційні продукти і послуги сучасної публічної бібліотеки у контексті досягнення успіху» та практичними заняттями з бібліографічного опису документів.
Жваво пройшов бібліовернісаж «Є ідея…», в ході якого бібліотекарі ділилися власним баченням розвитку сучасних бібліотек, ідеями, мріями та побажаннями.
На завершення учасники заняття переглянули й обговорили відеосюжет «Міфи про бібліотекарів», а також отримали в подарунок пам’ятку «Імідж сучасного бібліотекаря» та закладку з рецептом «Як користуватися успіхом у користувачів бібліотеки».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)