Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Сім + Я = Сім’я
14.05.2022

Сім + Я = Сім’я

У ці травневі дні, коли повітря напоєне пахощами бузку, земля заквітчана жовтогарячими килимами кульбаб та лісовими озерцями ніжних конвалій, а на тлі блакиті неба горять рожево-білі свічки каштанів, приходить до нас прекрасне свято – Свято Матері, а ще святкуємо й дуже важливе споріднене свято – Міжнародний День сім’ї.
Найбільшим дарунком Господа для людини є сім’я. Це той поріг і оберіг, куди повертаєшся з далекої дороги, те місце, де можна спочити, зігріти душу. Згадуються слова Івана Огієнка про те, що «сім’я – це домашня церква, на якій стоїть цілий світ». І справді, «Нема сім’ї – нема держави», «Без сім’ї немає щастя на землі» – говорить українська народна мудрість.
У нинішньому динамічному світі сім’я не лише не втратила сакрального значення, а й набула ще більшої цінності. Родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Родинне тепло дає нам всім відчуття безпеки, любові та розуміння. Сім’я дає нам почуття згуртованості, учить нас співпереживанню, доброзичливості й мудрості. В усі часи любов і повага до родини була основою народної моралі та її найвищим законом.
Тож з нагоди цього важливого свята в залі абонементу організовано книжкову виставку «Сім + Я = Сім’я». Увазі користувачів пропонується різноманітна література, яка стосується сім’ї, родини, виховання. Також це книги про звичаї , традиції української родини, про її обереги. Є тут книги і для тих, хто читає всією сім’єю, бо любов до читання – найкраща родинна традиція.
Ми щиро вітаємо всіх зі святом, бажаємо своїм користувачам міцної дружної родини та сімейного затишку і запрошуємо обирати книги для себе та своїх рідних.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)