Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Сільська бібліотека у ритмі часу: ділимось досвідом, визначаємо перспективи
16.11.2018

Сільська бібліотека у ритмі часу: ділимось досвідом, визначаємо перспективи

Сучасна бібліотека… Про неї сьогодні говорять чимало, підкреслюючи, що бібліотека – центр громади, інформаційний центр, медіа-центр, коворкінг-центр та ще багато чого. А взагалі бібліотека – це простір для життя, установа, доступна для всіх і для кожного. Як давно відомо, краще один раз побачити, як сто раз почути. Таким чином бібліотекарі нашої ЦБС в рамках Школи удосконалення бібліотечної майстерності мали можливість на місці ознайомитись з роботою своїх колег – бібліотекарі району здійснили бриз-візит до бібліотек-філій сіл Яворів, Солуків та Якубів. Завідуючі цих бібліотек презентували діяльність своїх установ, представили здобутки та поділились проблемами.

Завідувач Яворівської сільської бібліотеки-філії Оксана Озаришин ознайомила присутніх з роботою гуртка «Вітрила креативності» та клубу «Оберіг», які діють при бібліотеці, а також з блогом «БібліоСкарбниця» та відзначила постійну допомогу і підтримку місцевої сільської ради, яка з року в рік виділяє субвенцію на розвиток бібліотеки.

Завідувач Солуківської сільської бібліотеки-філії Тетяна Куціль розповіла про здобутки бібліотеки, які допомогли їй отримати перемогу у номінації «Бібліотека – територія творчості» обласного конкурсу «Краща бібліотека
2018 року» та ознайомила присутніх з виробами учасників гуртка “Вправні пальчики» і виставкою «Читай зі смаком», яку організовують бібліотеки України в рамках проекту Молодіжної секції УБА «Display – кросинг».
Світлана Перекіцей, завідувач бібліотеки-філії с.Якубів представила роботу бібліотеки та розповіла про свою співпрацю з іншими установами села. Присутній на зустрічі завідувач ФАПом Володимир Григорський поділився досвідом організації заходів по здоровому способу життя, проведених спільно з бібліотекою, і роздав усім присутнім друковану продукцію. Оскільки візит відбувався напередодні Дня Гідності та Свободи, спільно зі школою бібліотека провела годину національної гордості «Україна – територія гідності і свободи». Аспекти спільної роботи підкреслила і директор школи Оксана Шибівська. Парох місцевої церкви Ігор Будзан у своєму виступі зазначив важливу роль бібліотек у вихованні дітей, особливо у формуванні самосвідомості та національної гідності людини. Четверо жителів с.Якубів не повернулися живими із зони АТО. Всі присутні віддали їм шану хвилиною мовчання та здійснили спільну молитву біля меморіальної дошки.

На завершення учасники навчання отримали пам’ятні подарунки, виготовлені руками учнів Якубівської ЗОШ І ст., обмінялися думками, відзначили позитивні напрацювання відвіданих бібліотек, поділились власними планами.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)