Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Шипшинове намисто
19.10.2020

Шипшинове намисто

Після важких місяців карантинної ізоляції ми нарешті мали прекрасну можливість 18 жовтня зустрітися в літературно-мистецькій залі бібліотеки на презентації поетичної збірки «Шипшинове намисто» учасниці літературної студії «Слово» Любові Тимчій.
Так склалося, що пише авторка з дитинства, а перша ластівка яка могла вже давно літати від оселі душі до оселі душ, вилетіла зі свого гніздечка лише зовсім недавно. Книжка побачила світ у друкарні львівського видавництва «Піраміда». Кожна її сторінка розкриває безмежний світ душі поетеси, яка наповнена любов’ю до Батьківщини, родини та кожної людини зокрема.
«Шипшинове намисто» – книга, в якій намистинки-поезії, написані вразливим серцем, приваблюють щирістю і яскравістю художніх образів, глибиною емоцій і почуттів. Поетеса, яка народилася і виросла у гірському селі, по-особливому відчуває красу природи, любов до рідної землі і до людей, турбується їх майбутнім.
Не обов’язково бути філологом чи журналістом, щоб писати вірші, можна навіть і в банку працювати, як пані Люба. А між іншим, вона пропрацювала 24 роки у Долинському відділенні Ощадного банку, пройшовши шлях професійного зростання від касира до старшого бухгалтера – контролера з обслуговування юридичних осіб. Під час заходу гості дізнались про особисте життя пані Люби, про перші поетичні спроби і, звичайно, про її перший вірш, сповнений любові до природи. Ознайомилися з виданнями, в яких друкувалися вірші Любові Ярославівни. Серед них: долинські часописи: «Червона Долина» (1985 рік), «Свіча» та «Добра справа», блог Долинської ЦРБ.

Презентована книга складається з п’яти розділів («Миру дай нам, Боже!» «Душа болить за ріднії Карпати», «А любов теж буває різною», «Якщо душа так терпко защемить», «Матусині квіти»), кожний з яких – наче окремий разок намиста. Ведучою творчої зустрічі була бібліотекар відділу обслуговування читачів центральної бібліотеки Марія Креховецька.

Чудовим подарунком до поетичного свята стали пісні на слова поетеси. Музику до віршів «Плакала верба», «Миру дай нам, Боже!», «Чи треба тобі казати», «Тихо співали Карпати», «Дідусь», «А дні проходять, як туман», «Дороги вертають до рідної хати» написав та виконав викладач Долинської дитячої школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича Василь Андрусів. На презентації звучали вірші, які декламували учні 9-Б класу Долинського ліцею «Інтелект» Віталій Мужиловський, Вікторія Кіх, Вікторія Бичко, Вікторія Шкредко, Ярослав Кіпчинець та наймолодша учасниця свята Іванна Кирильчук.
Любов Тимчій розповіла шанувальникам своєї поезії як творилася поетична збірка, а також зворушливо прочитала свої нові вірші.

Оксана Сподар, вчитель Долинського ліцею «Інтелект», автор передмови і редактор книги «Шипшинове намисто» привітала поетесу. Також до привітання долучилися учасники літературної студії «Слово», директор Долинської ЦБС Людмила Фреїв, Валентина Любенко, рідні і друзі.

Серед привітань були пісні у виконанні учениці дитячої школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича Соломії Дирів та отця Василя Бурія.
Захід доповнювали слайд-світлини про життєвий і творчий шлях Любові Тимчій.
Побажаннями натхнення, нових здобутків та успіхів на творчому шляху завершилася зустріч з поетесою.
Світлини Галини Максимів.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)