Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Схід-Захід: професійно-навчальний візит
23.04.2015

Схід-Захід: професійно-навчальний візит

З 20 по 22 квітня на теренах Івано-Франківської області проходив навчально-професійний візит переможців конкурсу програми «Бібліоміст» для публічних бібліотек «Програма навчальних поїздок: вивчення досвіду провідних бібліотек України».
В рамках програми візиту його учасники, а це делегація з 20 бібліотечних фахівців із Сумської, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Одеської областей, міст Києва, Харкова, Полтави, Кіровограду та Краматорська Донецької області, в супроводі головного спеціаліста управління культури, національностей і релігій Миколи Кобрина, директора ОУНБ ім. І. Франка Людмили Бабій та заступників Людмили Жирик та Любові Федик 22 квітня завітали і до Долинської центральної районної бібліотеки. Тут їх зустріли не тільки хлібом-сіллю, а й привітальним флешмобом “Моя Україна – кровинка одна, у єдності – непереможна вона!”, в якому взяли участь учні ЗОШ №7 під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Ірини Микулиної. На відстані сотень кілометрів від домівки віршоване слово про рідне місто кожного із учасників візиту зворушило гостей до сліз.
Продовжилася зустріч у бібліотеці, де директор ОУНБ ім. І. Франка Людмила Бабій представила Долинську ЦБС як одну з інноваційних в області. Начальник відділу культури Долинської РДА Володимир Гібчинський розповів про район, місто, заклади культури та творчі колективи.
Людмила Фреїв презентаційно представила проектну діяльність Долинської ЦБС, зокрема, проект «Інтернет для незрячих та осіб з вадами зору» та навчання бібліотечного персоналу на базі Інтернет-центру, поділилася напрацюваннями районної бібліотеки у цьому напрямку, розповіла про підтримку та співпрацю з органами влади, громадськими організаціями, освітніми установами, волонтерами та ЗМІ.
На завершення директор провела для гостей оглядову екскурсію по бібліотеці, під час якої бібліотекарі змогли поспілкуватися зі своїми колегами, поділились думками і, звичайно ж, враженнями. А гостя з Миколаївщини презентувала для бібліотеки чудове видання «Шевченківський енциклопедичний словник Миколаївщини» з дарчим надписом від Голови правління Миколаївського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» імені Т. Шевченка Ігоря Марцінковського.
Гості отримали в подарунок книги про наше місто, творчий доробок літературної студії «Слово» – «Великдень Слова» та великодні писанки, які для них розписали президент клубу «Золота осінь» Світлана Швець та долинська поетеса Оксана Сподар.
Цей візит бібліотечних фахівців із різних куточків України підтвердив, що ми єдині не тільки в професійному спрямуванні, а й у прагненні жити й творити в єдиній країні на благо її процвітання.

Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на всіх у нас одна.
Одна від Заходу до Сходу
Володарка земель і вод –
Ніхто не ділить хай народу,
Бо не поділиться народ.
1 коментар

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)