Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Шевченко єднає Україну
07.04.2014

Шевченко єднає Україну

6 квітня в читальному залі центральної районної бібліотеки учасники літературної студії «Слово» та письменники міста Долини спілкувалися зі своїми колегами з громадської організації «Літературне об’єднання «Райдуга» міста-побратима Рубіжного Луганської області. Це був поетичний відеоміст, приурочений до 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Розпочали зустріч директори бібліотек Валентина Задорожня та Людмила Фреїв, які обмінялися привітаннями та розповіли про заходи, присвячені ювіляру, що проходять у бібліотеках.
Літературне об’єднання «Райдуга» діє при центральній міській бібліотеці м. Рубіжного Луганської області з 1995 року. Творчий діалог рубіжанці розпочали з виступу керівника об’єднання, члена Міжрегіональної спілки письменників України Володимира Петрушенка, який прочитав власні вірші, присвячені Кобзареві. До нього приєдналися інші учасники об’єднання, які продекламували авторські вірші-присвяти геніальному поету. Приємних вражень та незабутніх емоцій додали: високе поетичне слово рубіжанців, їхні українські національні строї та щирі патріотичні заклики – вітання «Слава Україні!», «Схід і Захід – разом!». Ця зустріч ще раз підтвердила, що українці – єдина нація, єдиний народ.
На цьому наголошували у своїх виступах і член Національної спілки письменників України, поет Василь Олійник, керівник літературної студії «Слово» Галина Максимів та долинська поетеса Галина Романків. Любов і шану Кобзареві засвідчили поети-початківці. Щирим дарунком для наших гостей прозвучала пісня на вірші Тараса Шевченка «Зацвіла в долині червона калина» у виконанні учнів школи естетичного виховання.
Завершальним акордом зустрічі стали двосторонні побажання щодо подальшої співпраці й обміну літературними здобутками між рубіжанцями та долинянами. Чудова атмосфера зустрічі запам’ятається надовго і сприятиме новим творчим починанням у щирому побратимському колі.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)