Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Шевченківські читання
06.03.2019

Шевченківські читання

9 березня 1814 року народився Тарас Григорович Шевченко. Ніхто, звісно, і подумати не міг, що це, народжене під стріхою селянської хати, хлоп’я, колись стане найбільшим генієм України, поетом і художником, стане – Великим Кобзарем. Відтоді минуло ось уже 205 років. І кожного разу, неначе вперше, ми відкриваємо для себе неймовірний світ шевченківського слова, знаходимо в ньому відображення сучасності, того життя, яке маємо зараз, у цю саму мить.
Центральна бібліотека з радістю приймає у свої обійми всіх поціновувачів творчості Тараса Шевченка і запрошує долучитися до святкування шевченківських днів. А зробити це можна, взявши участь у «Шевченківських читаннях». То ж завітайте до нас і прочитайте кілька безсмертних рядків Тарасового слова чи послухайте милозвучні пісні, написані на його вірші.
І ще одна добра традиція склалася в нашій бібліотеці – організація книжкової виставки-персоналії «Скарби безсмертного Кобзаря», на якій можна знайти не тільки поетичні і прозові твори Тараса Шевченка, «Кобзарі» різних років видання, а й науково-популярну літературу про цю Велику людину з неймовірно складним та, водночас, осяяним геніальністю життям.

Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно, бо він сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм нескореним народом.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)