Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Шановні користувачі!
09.06.2020

Шановні користувачі!

Із 11 червня за рішенням Кабінету Міністрів України розпочнеться поступове зняття обмежень, введених в країні у зв’язку з пандемією COVID-19. У переліку підприємств та закладів, роботу яких буде поновлено, названі й бібліотеки.
Звичайно, нам з вами хочеться якнайшвидше повернутися до роботи в бібліотеці в звичних умовах, але вихід з карантину — це тривалий процес, який потребує детального планування, обдумування усіх можливих загроз та викликів і найважливіше – потребує нашого з вами терпіння, об’єднання зусиль та злагоджених дій.
Що ми можемо вам запропонувати на даному етапі?
Насамперед, запроваджуємо послугу видачі книг, але тільки за попереднім замовленням користувачів. Замовлення можна здійснити через стаціонарний телефон бібліотеки ((03477)2-81-36), через функцію «Надіслати повідомлення» у мережі Facebook, через електронну пошту бібліотеки (e-mail: library_dol@yahoo.com). Працівники бібліотеки, виконавши замовлення, повідомлять користувачеві день його видачі. Отримати пакет із замовленими книжками користувач зможе при в ході в бібліотеку, в спеціально відведеному місці, назвавши своє прізвище або номер читацького квитка. Якщо ж користувач не має змоги прийти за підібраними на замовлення книгами, то він може замовити послугу «Книгоношення».
А що ж буде з повернутими користувачами книгами? Ці книги будуть виключені з обігу та ізольовані на карантин терміном від 10 до 14 днів у картонних коробках з обов’язково позначеними датами повернення. І тільки після завершення карантину книга знову піде до читача.
І ще хочемо нагадати, що вхід в бібліотеку (як і в будь-який інший заклад) можливий тільки при наявності засобів особистого захисту: масок та рукавичок. На вході бібліотеки – обробка рук дезінфікуючим засобом.
 

Будьте здорові!
І будьмо на зв’язку.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)