Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Щедрий врожай яблуневого саду
22.11.2017

Щедрий врожай яблуневого саду

«В обіймах яблуневого саду» – під такою назвою вийшла у світ перша та єдина збірка долинської поетеси Лілії Мацьків. Її поезія – наче пелюстки яблуневого цвіту, які так рясно розсипала для нас її душа. І ось цієї осені, коли сад обдарував нас щедрим урожаєм, у стінах літературно-мистецького залу Долинської центральної районної бібліотеки відбулась презентація її творчості.
Лунало багато теплих та добрих слів про Лілію, яка дочасно відійшла за вічну межу, але назавжди залишилася у серцях близьких, колег та друзів. В залі були присутні діти та родина, які вшанували її пам’ять, згадуючи теплими словами.
Про видання книги власних творів поетеса говорила рідко, хоч і все життя про це мріяла. Втілити мрію у життя допомогли світлої пам’яті Василь Олійник та Оксана Сподар. Вони підготували книгу до друку за підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради Богдана Ленігевича.
Збірка поезій «В обіймах яблуневого саду» зібрала у собі різноманітні жанри: громадську і пейзажну лірику, інтимні замальовки, гумористичні етюди та яскравість художніх образів.
Модератором заходу була бібліотекар ЦРБ Ірина Холозінська.
Не залишили байдужими усіх присутніх ліричні та гумористичні етюди зі збірки Лілії Мацьків у виконанні: Оксани Головчин, Оксани Сподар, Надії Кушнірчук, Наталії Чоп, Світлани Підберезької, учнів місцевих шкіл Анастасії Подобної та Катерини Буряк.
На патріотичний вірш «Україні» викладач Долинської школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича Віктор Холозінський написав музику, а виконала пісню його учениця Юлія Данилів.
Своїми враженнями поділилися також директор ЦБС Людмила Фреїв та журналіст газети «Галичина» Ігор Лазоришин.
По-завершенні заходу кожен охочий мав змогу придбати для себе збірку, а завдяки меценату та спонсору видання Богдану Ленігевичу книгу у подарунок отримала кожна бібліотека ЦБС.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)