Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Революція Гідності: маємо пам’ятати!
20.11.2020

Революція Гідності: маємо пам’ятати!

Наближається важлива подія в історії України – річниця Євромайдану. Рівно сім років тому у серці Києва зібралася молодь, вимагаючи підписати Угоду з ЄС. Тоді навіть ніхто й подумати не міг, що мирний протест закінчиться кривавими зіткненнями з силовиками і потягне за собою загарбання Криму та війну на Сході.
Високою ціною було здобуто перемогу: тисячі поранених людей і скалічених доль, значні матеріальні та моральні втрати і непоправне – розстріл десятків мирних українців.
Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Не в прийнятих документах – папір все стерпить, не в прізвищах лідерів – вони змінювалися і будуть змінюватися. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.
21 листопада – День Гідності та Свободи – нагадування всім українцям про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож, слава тим, хто своїм життям пожертвував за волю України, слава Небесній Сотні, слава лікарям, які самовіддано рятували життя революціонерів, слава всім киянам, які допомагали чим могли, слава всім українцям, які боролись за Незалежність України!
До цієї дати пропонуємо вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Дні, які змінили українську історію». А охочих переглянути матеріали виставки запрошуємо до залу абонементу нашої бібліотеки.
 

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)