Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Реклама, як елемент бібліотечного маркетингу
03.09.2020

Реклама, як елемент бібліотечного маркетингу

У житті сучасної людини реклама займає значне місце. Вона допомагає орієнтуватися в пошуках роботи, організації відпочинку, фактично є частиною нашого повсякденного життя. Знайшла вона свою нішу і в діяльності бібліотек. Півтора-два десятиліття тому терміну «бібліотечна реклама» не було у професійній лексиці. Сьогодні реклама органічно ввійшла в життя бібліотеки та її користувачів. Вона віддзеркалює не тільки інформаційні ресурси, але й можливості, технології, створює імідж установі та її співробітникам. Яке ж значення має бібліотечна реклама? Вона повинна привернути увагу до послуг бібліотеки та її інтелектуальної продукції, зацікавити користувачів і переконати їх скористатись бібліотечними послугами.
З 01 червня по 01 вересня 2020 року бібліотеки Долинської ЦБС брали участь у районному конкурсі «Давайте всім розповімо про себе», який проводився з метою формування позитивного іміджу бібліотеки засобами реклами, активізації творчого потенціалу у бібліотечних працівників та стимулювання працівників до впровадження нових форм роботи.
На розгляд журі були представлені роботи у двох номінаціях: «Краща друкована реклама» (листівки, буклети, афіші, плакати, проспекти) та «Краща відеоробота» (відеопрезентації, відеоролики).
Журі переглянуло представлені матеріали, підвело підсумки та визначило переможців. Отож, у номінації «Краща друкована реклама» перемогу отримали:
 І місце – Раківська сільська бібліотека-філія (завідувачка Світлана Сащак);
 ІІ місце – Солуківська сільська бібліотека-філія (завідувачка Тетяна Куціль);
 ІІІ місце – Гошівська сільська бібліотека-філія (завідувачка Ганна Хомин).
Переможцями ж у номінації «Краща відеоробота» стали Надіївська сільська бібліотека-філія (завідувачка Лариса Бойчук) та Лолинська сільська бібліотека-філія (завідувачка Любомира Підберезька).
Також за оригінальність та креатив журі відзначило роботи бібліотек-філій: Малотур’янської (завідувачка Тетяна Тимочко), Яворівської (завідувачка Ірина Кузьміна), Великотур’янської (завідувачка Оксана Крайник, бібліотекарка Іванна Кондрин), Геринської (завідувачка Світлана Косило) та Княжолуцької (завідувачка Любов Яремко, бібліотекарка Марія Бабінчук).

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)