Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Районна молодіжна газета
27.08.2012

Районна молодіжна газета

Центральна районна бібліотека та Благодійний фонд громади м. Долина отримали грант Посольства США в Україні в рамках програми “Фонду сприяння демократії”. Реалізація проекту, а саме: видання районної молодіжної газети «Бревіс», створення прес-центру відбуватиметься за підтримки відділу освіти РДА та волонтера Корпусу Миру США Роберти Ілейжер.
Наш проект залучає молодь до процесу набуття знань про розвиток демократії за допомогою журналістики. Газета обсягом 12 сторінок буде випускатись щомісяця. Її створюватиме винятково молодь. Попри те, що учасники клубу різні за віком (7-11 класи), всі працюватимуть нарівні, за однаковими правилами. Працівники бібліотеки щотижня проводитимуть журналістські зустрічі і допомагатимуть у розробці та розповсюдженні газети.
Газета висвітлюватиме важливі події в житті молоді, молодіжні заходи, громадську діяльність, новини політики, інтерв’ю з представниками місцевої влади та шкільні новини з усього району. Кожного місяця друкуватиметься 2000 копій. Видання також розміщуватиметься на блогах і веб-сторінках центральної районної бібліотеки та Благодійного фонду громади м. Долина у соціальній мережі фейсбук.
Завдяки газеті молодь матиме можливість обмінюватися досвідом, відслідковувати найцікавіші події, відкрито говорити про те, що її хвилює, проводити дискусії.
Слідкуйте за нашими новинами !!!
* Запрошуємо всіх учнів, які цікавляться журналістикою, приєднатися до нашого журналістського клубу. Ми раді відкривати нові таланти та прислухатися до цікавих ідей.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)