Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » П’ять хвилин з мистецтвом
21.04.2013

П’ять хвилин з мистецтвом

Культурне середовище – явище історичне. Воно формувалося з розвитком людської цивілізації. Саме тому збереження і відновлення національного культурного надбання – обов’язок і справа честі кожного громадянина нашого суспільства. 18 квітня в Україні щорічно відзначається День пам’яток історії та культури.
Власне цей день відзначили і в районній бібліотеці, де відбулася віртуальна подорож “П’ять хвилин з мистецтвом”. Відвідувачі мали можливість переглянути слайди музеїв рідного краю: Національного заповідника “Давній Галич”, Івано-Франківського краєзнавчого музею, Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби ім. С. Бандери, Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського та інших.
Не оминули й стежки музеїв Долинщини, таких як: музей “Бойківщина” ім. Тетяни і Омеляна Антоновичів, музей Оксани Грицей у м. Долина, музей З. Красівського в с. Витвиця, музей Івана Франка в с. Лолин та бункер “Роберта” біля села Липа.
Книжкова виставка “Пам’яті одвічне джерело”, яка діє в бібліотеці з 16 квітня, є доповненням до цієї подорожі. На виставці представлено краєзнавчу літературу, яка відображає визначні та пам’ятні місця нашого регіону і фотоальбом пам’яток історії та культури Долинщини, оформлений відповідальним секретарем Долинської РО УТОПІК Ольгою Федоришин.
Віртуальна подорож зацікавила відвідувачів бібліотеки. Вони виявили бажання, по можливості, відвідати музеї району і області.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)