Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Публічні бібліотеки в реаліях війни
27.05.2022

Публічні бібліотеки в реаліях війни

24 лютого 2022 року – день, який змінив усіх нас… Змінились життєві цінності, змінились пріоритети, змінились методи роботи. Не залишились осторонь змін і бібліотеки, які від початку війни активно долучились до волонтерської діяльності, не забуваючи і про основні бібліотечні процеси.
26 та 27 травня відбулася година практичних порад фахівцям бібліотек КЗ «Долинська ЦПБ». Поспілкуватись із бібліотекарями, обговорити різноманітні злободенні питання, завітали заступник голови Долинської ТГ Тарас Оглаб’як та в.о.начальника відділу культури Долинської міської ради Іванна Мельникович.
Директор бібліотеки Надія Кушнірчук здійснила огляд роботи бібліотек КЗ «Долинська ЦПБ» під час воєнного стану, а провідний методист ЦПБ Зеновія Тарантюк розповіла про ініціативи бібліотек України в умовах воєнного часу. Спільно із завідувачкою відділу комплектування і каталогізації, організації та використання бібліотечних фондів Оксаною Головчин обговорили можливості та пріоритети актуалізації бібліотечних фондів у зв’язку зі збройною агресією росії. Завідувачка відділу методичної та проектної діяльності ЦПБ Оксана Озаришин та заступник директора з питань обслуговування дітей Ірина Холозінська надали практичні рекомендації щодо подальшої роботи бібліотек за різноманітними проектами.
Підсумком роботи та, водночас, рекомендаціями для подальшої діяльності можна назвати відеокліп «Разом до перемоги», який підготував  відділ методичної та проектної діяльності ЦПБ.


Вже стало традицією проведення бібліотеками майстер-класів, які є своєрідною арт-терапією та сприяють психологічному розвантаженню відвідувачів. Але ж і самі бібліотекарі потребують такого розвантаження, отож завершенням години практичних порад був майстер-клас від провідного методиста Центру культури і дозвілля КЗ «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради Запорізької обл. Валентини Жовніренко. Всі учасники майстер-класу із задоволенням поділились приємними емоціями, а бібліотека подарувала пані Валентині на згадку ляльку-мотанку «Багаторучка» з побажаннями добра, швидкого повернення додому та подальшої співпраці, але вже у мирних умовах.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)