Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Природа навколо нас
06.06.2022

Природа навколо нас

Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day). Охорона навколишнього середовища – це нова форма у взаємодії людини й природи, породжена сучасними умовами. Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді глобальних і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни, яка потерпає від війни.
Погляньте довкола, який чарівний і багатогранний навколишній світ. Природа дарує нам щодня божественну безцінну красу. Частіше вона буває простою і невигадливою, проявляючись в польових квітах, пісні солов’я або польоті метелика, але іноді вона просто вражає уяву своєю міццю, як, наприклад, Ніагарський водоспад.
Ви, напевно, помічали, як заряджаєтеся енергією, перебуваючи будь-де в лісі, біля водойми чи в полі? Створюється відчуття, що краса і чистота природи проникає в нас і зцілює душевні рани, допомагає обдумати свої проблеми, прийняти правильне рішення, відпочити, врешті-решт.
То ж давайте ще раз згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи природу, ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. А «Краса природи – це одне з джерел, що живить доброту, сердечність і любов», – так казав відомий педагог Василь Сухомлинський. Не забуваймо, що екологічно безпечний світ залежить тільки від нас.
До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища в залі абонементу організовано виставку-вернісаж «Природа навколо нас», що запрошує в дивовижний світ природи, якій немає рівних у красі, неповторності, загадковості, мудрості і гармонії.
У першу неділю червня у багатьох країнах світу і в Україні відзначають також ще одне екологічне свято – Міжнародний день очищення водойм. З цієї нагоди в рамках проекту про екологію «Через прекрасне в природі до прекрасного в людині» працівниками бібліотеки підготовлено буклет «Вода – наше «блакитне золото».

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)