Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Пам'ятаймо всіх поіменно
(герої Долинщини: 2014-…)

Знаменні дати 2024 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Промоція читання: сучасний підхід
12.11.2021

Промоція читання: сучасний підхід

Французький письменник Андре Моруа писав: «Книга дає людині можливість піднятись над самим собою». Про роль читання сказано і написано багато. Читаючи, ми розвиваємо фантазію, розумові здібності, запобігаємо розвитку психологічних захворювань. Читання книги – це прекрасний спосіб проведення часу, коли ми відпочиваємо та отримуємо нову інформацію одночасно. Проте, одна із неприємних тенденцій останніх років – зниження ролі читання в житті суспільства. В умовах інформаційної глобалізації ослаблення інтересу до читання – загальносвітова тенденція. Це негативно впливає на розвиток особистості, знижує загальний рівень освіти, культури, духовності. Про усвідомлення цієї проблеми свідчить і розроблення Стратегії розвитку читання в Україні. Промоція читання – один із основних напрямків діяльності бібліотек. Кожна бібліотека намічає та реалізовує свої шляхи вирішення проблеми читання.
Темі «Значення читання в житті людини. Просування читання в дитячому середовищі» присвячувався онлайн-семінар бібліотечних працівників. Розпочала його директор КЗ «Долинська ЦПБ» Людмила Фреїв, яка у своєму виступі зосередилась на ролі книги та читання в житті людини.
Завідувачка відділу методичної та проектної діяльності ЦПБ Надія Кушнірчук та заступник директора з питань обслуговування дітей Ірина Холозінська надали працівникам консультації «Просування книги і читання в бібліотеці: сучасні підходи та можливості» і «Бібліотечні методи просування читання в дитячому середовищі».
На деталях роботи із бібліотечними фондами зупинилась завідувачка відділу комплектування і каталогізації, організації та використання бібліотечних фондів Оксана Головчин.
На завершення семінару всі учасники обмінялись думками про роль читання з погляду бібліотекаря та читача. Обговорили також питання звітності про роботу за 2021 рік та планування на 2022.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)