Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Представники Посольства США в Україні з візитом до бібліотеки
31.10.2013

Представники Посольства США в Україні з візитом до бібліотеки

29 жовтня до нашої бібліотеки завітали заступник прес-аташе Посольства США в Україні Люк Штелє та помічник радника Посла США з питань преси, освіти та культури Ольга Любинецька, які ознайомилися з роботою бібліотеки та інформаційно-ресурсного центру «Світовид», створеного за сприяння Посольства США в Україні в рамках проекту «Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP)» для незрячих та осіб з вадами зору.
Візит гостей розпочався із знайомства з дітьми – учасниками клубу англійської мови, який діє при бібліотеці. Представники Посольства США подарували клубу цікаві навчальні матеріали та в ігровій формі поспілкувалися з юними читачами й їх наставниками – Наталією Іванів, Ларисою Галушиною та Ольгою Гаряповою.
Директор бібліотеки Людмила Фреїв для гостей та запрошених провела презентацію проектної діяльності та роботи з громадою бібліотеки, детально зупинившись на висвітленні роботи ІРЦ «Світовид». Роль бібліотеки для жителів району підкреслив відеоролик «Наша супербібліотека» (створений у співпраці з волонтерами Корпусу Миру США Робертою та Джеймсом Ілейжерами), який мали змогу переглянути всі присутні.
Завідувач відділу інформаційних технологій Ігор Данилович ознайомив з роботою спеціального програмного забезпечення і обладнання та можливостями його використання.
Головний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Валентина Любенко детальніше зупинилася на специфіці роботи з цією категорією людей та важливості індивідуального підходу до кожного з них.
Також на зустрічі були присутні представники влади: заступник голови райдержадміністрації Михайло Данилюк та міський голова Володимир Гаразд.
Михайло Данилюк відзначив важливу роль бібліотеки як території рівних можливостей для всіх жителів громади району, в тому числі для людей з особливими потребами.
Володимир Гаразд розповів про широкий спектр проектів, в яких бере участь місто, їх значення для місцевої громади та важливість співпраці з Долинською центральною районною бібліотекою.
Представники Посольства залишилися задоволені результатом реалізації проекту, який допоміг змінити життя десятків людей з вадами зору.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)