Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Правова трибуна
10.12.2014

Правова трибуна

Без знань права – жити складно. Незнання законів не звільняє від відповідальності. Кожен громадянин має володіти хоча б необхідним мінімумом правових знань, знати свої права і обов’язки, знати куди і як звертатися за захистом.
Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Саме під час тижня відбуваються заходи, що сприяють підвищенню рівня правової культури користувачів, а також інформованості про їх права та обов’язки, можливості їх реалізації і захисту.
В читальному залі діє книжкова виставка «Правова трибуна», на якій представлені документи з права. Особливу зацікавленість викликає розділ «Сам собі юрист», який містить літературу, що допоможе самостійно захистити свої права та інтереси, а також приклади документів, складання яких може знадобитися при цьому, тексти найнеобхідніших законів. Окреме місце займають закони, укази, прийняті в 2014 році. А в залі абонементу розміщено тематичну викладку матеріалів «Права дитини». Саме ці матеріали спонукають до цікавої розмови «Правовий кошик казкових героїв» з найменшими відвідувачами бібліотеки. Тема про права дитини актуальна саме в сьогоднішній складний час…
Сьогодні школярі стануть учасниками Всеукраїнського уроку «Права людини» і зможуть переглянути відеоматеріали, підібрані бібліотечними працівниками.
У ці дні кожен громадянин безоплатно може отримати коментар кваліфікованого юриста-фахівця, вирішити будь-яку правову проблему. Це можна зробити, опустивши своє запитання у спеціальну скриньку, яка знаходиться у приміщенні бібліотеки, або отримати відповіді на запитання в електронному вигляді.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)