Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Правова допомога жителям громад
11.02.2014

Правова допомога жителям громад

10 лютого 2014 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка в рамках проекту «Покращення доступу жителів малих громад до правової допомоги через використання новітніх технологій та залучення ресурсів органів влади» відбувся тренінг для бібліотечних працівників, консультантів органів державної влади, місцевого самоврядування, представників НУО.
Мета проекту: проведення Благодійною організацією “Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги” адвокаційної кампанії, спрямованої на створення дистанційної державно-громадської системи безоплатної правової допомоги шляхом організації у восьми регіонах України (Волинь, Дніпропетровщина, Івано-Франківщина, Миколаївщина, Рівненщина, Харківщина, Хмельниччина та Чернігівщина) на базі бібліотечних установ пунктів дистанційного доступу до правової допомоги та залучення до надання такої допомоги консультантів органів державної влади, місцевого самоврядування та НУО. Регіональним координатором проекту в Івано-Франківській області виступає Молодіжний громадський центр «Еталон».
Центр з надання дистанційної допомоги буде діяти на базі Івано-Франківської ОУНБ ім. І.Франка, а центральні бібліотеки в Долинському, Снятинському, Рожнятівському, Надвірнянському районах виконуватимуть роль дистанційних консультаційних пунктів надання правової допомоги. Працівники бібліотек будуть доводити до населення графік дистанційного прийому в режимі он-лайн, їх тематику. Скайп-сеанси прийому громадян будуть проводитися другу й четверту середи кожного місяця з 15.00 до 16.00 год.
У рамках виконання проектних завдань створена веб-сторінка www.pravo.mgcetalon.org.ua, яка стане зручним комунікаційним каналом для правових консультацій та зв’язку між дистанційними консультаційними пунктами.
По завершенню тренінгу відбулась прес-конференція для ЗМІ, в якій взяли участь директор ОНУБ Людмила Бабій, голова правління МГЦ «Еталон» Леся Аронець, представники управління юстиції та пенсійного фонду.
18 лютого о 15.00 год у нашій бібліотеці з метою залучення громадян до користування новою послугою відбудеться зустріч координаторів проекту з бібліотекарями, представниками органів державної влади, місцевого самоврядування, НУО, ЗМІ.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)