Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Поезія жіночої душі
23.10.2017

Поезія жіночої душі

Світову літературу збагачують письменники, творчість яких співзвучна із життям, а їх глибинні слова доторкаються до серця і знаходять у ньому затишок.
До таких яскравих особистостей належить Марина Цвєтаєва – знаменита світова поетеса, прозаїк, перекладач і просто сильна жінка, яка була цілком незалежною і в житті, і в літературі. Всі вірші поетеси пронизані любов’ю і випромінюють любов, бо це і є їх головною принадою. Її творчий спадок складає понад 800 ліричних віршів, 17 поем, 8 п’єс, близько 50 прозових творів, понад 1000 листів.
На сьогодні Марині Іванівні виповнилось би 125 років. До дня її народження, 22 жовтня, в літературній студії «Слово» відбувся літературний глобус «Поезія жіночої душі». Для присутніх використання презентаційних слайдів дало можливість краще ознайомитись із біографією талановитої особистості, доля якої склалась досить трагічно. Проте Марина залишалась невгамовною, жагучою, бунтівною і пронизливою, зрештою, як і її вірші, які писала до останньої хвилини свого життя.
Особливе враження на всіх справили романси на слова поетеси: «Под лаской плюшевого пледа», «Любовь – волшебная страна» та інші, які звучали у відеозаписах. Учасники із задоволенням читали поетичні рядки Марини Цвєтаєвої, знайомились з іншими творами найжіночнішої поетеси, представленими на книжковій виставці. Студійці зрозуміли, що вірші поетеса писала від щирого серця і подарувала світові з душевною щедрістю, тому читаючи їх, змінюєшся на краще, стаєш добрішим, самовідданішим і шляхетнішим.
Насамкінець, за традицією, студійці читали свої вірші.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)