Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2021 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Під захистом Віри, Надії , Любові
02.10.2014

Під захистом Віри, Надії , Любові

Кожного року золотий вересень приносить нам тепле і радісне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Що може бути більш гідним за прагнення ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова?!
30 вересня 2014 року був Днем Відкритих Дверей і проходив під гаслом Української бібліотечної асоціації «Бібліотек@ – територія єдності». Адже сьогодні саме бібліотека є місцем, де кожний отримує те, що йому потрібно: інформацію, послуги, навчання або розваги, спілкування, цікаве дозвілля. А ще – бібліотека є центром громади, територією, яка об’єднує людей, куди можна прийти з друзями, з родиною, де можна знайти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, дізнатися багато нового та корисного.
Сучасна бібліотека у сьогоднішні непрості часи дійсно є територією добра, допомоги, любові та єднання! Оскільки 2014 рік – рік 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, бібліотека організувала в цей день голосні читання віршів поета, що служитимуть духовній спорідненості нації. Читати вірші до імпровізованого пам’ятника (робота скульптора Богдана Фреїва) прийшли представники влади, учні шкіл і всі небайдужі до творчості Великого Кобзаря. Шевченкове слово звучало не тільки з книжок, а й з журналів, екранів планшетів, мобільних телефонів, декламувалося з пам’яті тощо.
Всі, хто завітав до нас, мали змогу ознайомитися з виставкою кращої літератури із фонду бібліотеки «Книжкові скарби» та взяти участь у конкурсі «Продовж прислів’я про книгу».
Хтось із мудрих сказав: «Бібліотекар – це не професія, а стан душі». Підтвердженням цих слів став бібліотечний «капустник», на якому працівники бібліотеки імпровізовано і в гумористичній формі показали роботу книгозбірні.
Цей день був осяяний усмішками наших друзів, колег, користувачів та гостей, які прийшли з привітаннями і щирими побажаннями здоров’я, миру, добра, злагоди і спокою, сил і наснаги у праці.Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)