Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Перший сертифікат проекту
12.02.2014

Перший сертифікат проекту

В нашій бібліотеці проводиться інтерактивний курс вивчення англійської мови “English 1, 2, 3”.
Курс “English 1, 2, 3” розроблений таким чином, щоб користувач навчився думати англійською. Він складається з чотирьох рівнів, розділених на 22 уроки та містить більше тисячі інтерактивних вправ: діалоги, ігри та фото уроки. Система перевіряє правильність їх виконання і дозволяє відстежувати підвищення рівня володіння мовою. Особа, яка проходить навчання, має також можливість самостійно перевірити вимову слів – для цього достатньо мікрофону і навушників.
Загальна тривалість курсу – рік за умови, що учасник відвідуватиме навчання в бібліотеці двічі на тиждень. Такий ритм є найбільш ефективним і дає найкращі результати. За умови правильного виконання більш ніж 80% вправ одного рівня учасник отримує свідоцтво зразка Ради Європи.
Цією послугою може скористатися кожен відвідувач бібліотеки. Якщо ви раніше не вивчали англійську, можете почати навчання з самого початку, з першого рівня. Якщо ви знаєте основи, ви можете вибрати третій або четвертий рівень – для осіб, що володіють початковими навичками.
Бібліотека отримала можливість надавати навчання безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів протягом усього періоду дії проекту “English 1, 2, 3” (щонайменше до 31 жовтня 2014 року), який спільно впроваджують компанія Funmedia та Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), яка адмініструє програму Бібліоміст.
Нещодавно один з активних відвідувачів нашої бібліотеки Бріцький В. Я. отримав сертифікат проекту, набравши 98% 1 рівня.
Колектив Долинської центральної районної бібліотеки щиро вітає Василя Яковича з нагоди цієї події та бажає натхнення в подальших досягненнях!
Взяти участь у проекті можете і Ви! Все що Вам для цього необхідно, так це зареєструватися в бібліотеці, мати навички володіння комп’ютером та користування мережею Інтернет, власну електронну пошту (якщо у Вас її немає – системний адміністратор інтернет-центру допоможе Вам її створити).
Приходьте до бібліотеки!

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)