Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2023 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Особливості європейської кухні
23.10.2020

Особливості європейської кухні

Європейська кухня – це спільність традицій кулінарії, узагальнення кухонь всіх європейських країн. Вона нескінченно різноманітна – настільки, наскільки різноманітна кількість смаків і темпераментів народів Європи.
Сучасна європейська кухня розвивалася під впливом національних особливостей різних країн. Однак, незважаючи на це, складно говорити про єдину європейську кухню, так як територію Європи населяє безліч народів, а їхній побут і культуру визначають не тільки кліматичні, але й географічні умови. Кухня південних країн Європи відрізняється «темпераментом» від кухні її північних країн: південна кухня – це гострота, аромат, колорит у порівнянні з більш простою і стриманою кухнею півночі.
Національну кухню будь-якої країни по праву можна назвати не просто важливою складовою життя місцевого населення, але й такою ж пам’яткою, як її палаци, пам’ятники і музеї. Не випадково при згадці тієї чи іншої держави у багатьох з нас виникають певні кулінарні асоціації: Японія – суші, Італія – піца, Греція – грецький салат, ну а Німеччина прославилася на весь світ своєю любов’ю до різноманітних ковбас. Тому останнім часом великого поширення набув ще й гастрономічний туризм. Вважається, що найкращі страви готують зовсім не в пафосних дорогих ресторанах, а в невеличких тавернах або сімейних закладах, де секрети передаються з покоління в покоління не одне століття.
Наш світ настільки великий і його населяє така кількість народів та етносів, що скласти повну книгу кулінарних рецептів планети — задача нездійсненна. Працівники Долинської ЦРБ не ставлять перед собою мету осягти неосяжне, однак ознайомити вас з національною кухнею різних країн і народів – цілком у їхніх силах. Запрошуємо здійснити віртуальну bibliotravel «Особливості європейської кухні», приурочену до Міжнародного дня кухаря та Року Європи в Україні.
 

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)