Меню


Наша адреса

м. Долина Ів.-Франківської обл.,
пр. Незалежності, 19А,
тел. (03477) 2-81-36,
e-mail: library_dol@yahoo.com


Чекаємо вас

понеділок – п’ятниця
з 10.00 до 18.00 год.
вихідний – субота
неділя – з 10.00 до 17.00
останній четвер місяця –
санітарний день


Офіційна інформація


Інтернет-ресурси Долинщини

Долинська міська рада - офіційний сайт Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради
Відділ інвестицій і туризму Долинської міської ради Краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів
Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві Карпатський трамвай. Найкращий відпочинок в Карпатах


ВідвідуванняАктуально

     
Видатні особистості Долинщини Знаменні дати 2022 року
Нові краєзнавчі видання
Наші видання:
 

Архів публікацій


Головна » Новини » Несіть добро у світ природи
17.04.2019

Несіть добро у світ природи

Третя субота квітня – більше ніж просто весняний день, це – День довкілля, який відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року.
Сьогодні особливо гостро постало питання екологічного оздоровлення та охорони навколишнього середовища. Щоб пробудити людство, спонукати його до негайних дій і започатковані ці дні – День довкілля та День Землі.
Ці свята органічно увійшли у життя працівників і користувачів центральної районної бібліотеки, стали не тільки днями активних практичних дій на захист навколишнього середовища, а й днями поширення екологічних знань. Для більш детального ознайомлення з цією темою в бібліотеці оформлено книжкову виставку «Вклоняємось твоїй красі, Природо!». Природа була, є і завжди залишиться незмінним супутником людини у її повсякденному житті. Вона дарує нам життєві радощі, годує, застерігає і попереджає, щедро нагороджує за господарність і суворо карає за байдужість та бездушність. Тож маємо бути дбайливими господарями у її храмі.
Природа унікальна в будь-яку пору року. Вона заворожує своїми фантастичними пейзажами, зворушує, викликає море позитивних емоцій. І в цьому можна переконатись, переглянувши світлини фотоальбомів, представлених у першому розділі виставки «В об’єктиві – природа!».
Краса української природи та її велич залишаються нашою головною святинею, одвічним скарбом, який непідвладний ані моді, ані часу. Бо у всі часи нею захоплювалися художники, письменники, композитори оспівували її у своїх творах…
Ще один із розділів виставки розповість про дивні створіння, які живуть не в далеких екзотичних краях, а поруч із нами, на нашій рідній землі. Ви дізнаєтесь не тільки про основні, поширені групи тварин, а й про маловідомі, хоч і не менш цікаві, види, бо природа України – багата та різноманітна, унікальна і неповторна.
Загалом День довкілля та День Землі дозволяють оцінити красу і стан природного середовища, в якому ми живемо, надають можливість замислитися над діями, вчинками та майбутніми кроками, які кожен з нас зробить у своєму житті для збереження та відновлення довкілля. Наприклад, не зірвемо квітку, а зробимо її з паперу… Тож завітайте на наш майстер-клас і ви побачите, що зробити квіти (і не тільки їх) просто і красиво!
Але найперше, все ж, подбайте про озеленення своєї території – як це зробили ми! Бо саме насадження подарують вам масу приємних вражень, у будь-яку пору року милуватимуть своєю особливою красою.

Поділіться своєю думкою

(обов`язково)

(обов`язково)